top of page

Конспекти уроків.Літературне читання. 

1 клас (ЗПР)

Урок 21. 

Тема: Віра Багірова «Не ховайся, букво є».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок 21.
Тема: Віра Багірова «Не ховайся, букво є».
Мета: закріпити знання про звукове значення букви Є; сприяти збагаченню словникового запасу; розвивати фонематичний слух, увагу, пам’ять, вміння давати правильні відповіді на поставлені запитання; виховувати любов до рідної мови і бережливе ставлення до тварин.

 

Хід уроку


I. Організаційний момент
Ось і знову дзвінок лунає,
Мелодійно і срібно звучить.
Він до класу дітей скликає,
Щоб успішно нового навчить.
II. Актуалізація опорних знань учнів
1) Виділення звуків зі скоромовки
Їде, їде пан, пан
На конику сам, сам.
А за паном хлоп, хлоп,
На конику гоп, гоп.
2) Читання буквосполучень і слів, поданих в аналітико-синтетичній формі
— Прочитайте за мною «луною» буквосполучення.
— Чи є серед них слова? (Так). Зачитайте їх. (Єс, моє, має)
III Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні ми з Вами будемо читати вірша  Віри Багірової «Не ховайся, букво є».
ІV. Мотивація навчальної діяльності. Очікування
Гра «Мікрофон»
V. Сприймання й усвідомлення нового матеріалу
Опрацювання вірша  Віри Багірової «Не ховайся, букво є».
1) Читання вірша вчителем.
2)  Гра “Бджілки”.
Напівголосне читання учнями вірша.
Фізкультхвилинка
У садку зеленому
Яблук нарвемо.
В кошики великі
Ми їх складемо.
Ручки хай потрудяться —
Буде нелегко.
Вправними, бадьорими,
Дружними ростемо.
3)  Читання слів з буквою «є» на дошці за вчителем.
4)  Бесіда за змістом вірша.
- Про кого йдеться в вірші?
V. Підбиття підсумків. Рефлексія.
- Що нового дізналися на сьогоднішньому уроці?

 

bottom of page